Komanda

Vytautė

Kirpėja

Aš visada sakau, kad plaukai yra pagrindinė puikios išvaizdos detalė!

Tai būtų viena iš priežasčių kodėl nusprendžiau tapti kirpėja. Man patinka juos šukuoti ir prižiūrėti, bei stebėti kaip greitai gali pasikeisti žmogaus įvaizdis vos per vieną dieną.

Esu labai kruopšti, visada stengiuosi pasiekti geriausią rezultatą. Man patinka mokytis ir tobulėti savo srityje. Trumpai tariant mano darbas yra mano aistra.

Savo klientams galiu pasiūlyti plaukų kirpimus, dažymus, šukuosenas ar tiesiog garbanas bei populiaresias afrikietiškas kasytes.

Taip pat turiu planų ir ateičiai. Noriu savo paslaugų ratą dar labiau išplėsti, kad galėčiau išpildyti dar daugiau jūsų norų!

Lidija

Stilistė -kirpėja

Sveiki, aš esu Lidija Daukševičienė, salono savininkė. Stilistė - kirpėja, turinti daugiau kaip 20 metų darbo patirtį. Prieš septynerius metus išsipildė viena iš didžiausių mano svajonių, turėti savo grožio saloną. Dėka vyro ir tėvų palaikymo, svajonė virto realybe.

Esu stilistė - kirpėja, per tiek metų pabaigus ne vienus kvalifikacijos kėlimo kursus. Atlieku kirpimo, dažymo, cheminio sušukavimo,keratininio sugarbanojimo, poliravimo, plaukų priauginimo, afrikietiškų kaselių pynimo ir žinoma šukuosenų paslaugas. Prieš metus pabaigiau Rygoje Bogomolovo mokyklą, įgyjau stilisto vardą Kas mane gerai pažįsta, tai žino, kad didžiausia šiame darbe mano aistra yra šukuosenos. Jas labiausiai myliu, čia daugiausia atsiduodu ir darau su begalime meile. Dirbu ir Kaune mokykloje šukuosenų dėstytoja. Darbas man antri namai, kuriuose stengiuosi sukurti jaukią, šiltą atmosferą. Klienčių šypsenos geriausias įvertinimas tai ką darau, dėl ko tobulėju, stengiuosi, mokinuosi ir vis atrandu save kažkur kitur.. Registruotis tel. 8-683-70894 Lidija Daukseviciene

Ramunė

kirpėja

Kirpėja - plaukų stilistė Ramunė Atsakinga, kruopšti, charizmatiška, veikli. Po ilgų metų pertraukos, patobulėjusi vėl kimbi į sau mielus darbus. Jau kuris laikas džiuginu klientes, dalyvauja bendruose projektuose. Myliu tai ką darau ir laukiu tavo vizito pas mane, jei nori pasikeisti. Ramunė Giedraitė Registracija tel.+37068268923

Agnė

kirpėja

Sveiki, aš esu kirpėja Agnė. O tiksliau - plataus profilio kirpėja. Kodėl ši specialybė? Nes nenuobodi ir skatinanti nuolat tobulėti. Todėl galiu pasiūlyti įvairaus spektro paslaugas; nuo šukuosenų darymų, plaukų kirpimų, dažymų iki juos atstatančių, gydančių ir odą valančių bei regenaruojančių procedūrų, subalansuotų moterims vyrams ir vaikams :) Žinias bei patirtį kaupiu jau 15 metų, per kuriuos išgryninau ir savitą stilių, yapč jaučiamą kirpimuose.Todėl maloniai kviečiu apsilankyti pas mane.

Jurgita

Visažistė

Vaida

Visažistė ,ilgalaikio makiažo meistrė

Diana

Kirpėja
  Diana dešimt metų dirbanti kirpėja, kuri myli savo darbą, nuolat tobulinasi ir mokosi seminaruose. Punktuali, atsakinga, kruopšti randanti bendrą kalbą tiek su klientais vyrais, tiek su moterimis.
  Kirpėja Diana kerpa vyrus, moteris, vaikus. Atlieka plaukų dažymus tokius kaip Airtouch, Juvelyrinį sruogavimą, 4D, Balayage . Garbanoja plaukus permanentiniu, bio,  keratininiu būdu. Plaukų tiesinimus, progines šukuosenas, plaukų atstatymo procedūras tokias kaip  Šilko kelias, plaukų Ozono terapija.

Mano darbai: • Facebook: Kirpėja Diana Alytuje • Instagram: kirpeja_diana

Registruotis tel. 8-67423286